ІСТОРІЯ БІБЛІОТЕКИ

    Розпочалося все на початку 1951 року, коли було відкрито бібліотеку для дітей. Розташована вона була в орендованому приміщенні. Та в 2000 році бібліотеку перенесли в приміщення Народного Дому. Зараз вона розташована в центрі села, в одному приміщенні з бібліотекою для дорослих, поруч зі школою мистецтв і школою №1, що спонукає до творчої співпраці.
     Бібліотека - це жива система спілкування, виховання, творчості, дитячий культурний заклад, головна місія якого - нести ідею читання юному поколінню, захищати його цінності.
     Основні напрямки роботи:
     1. Інформаційне забезпечення освітньої і виховної сфери.
     2. Допомога у вивченні і розширенні знань учнів з предметів шкільної програми.
     3. Виховання культури читання.
     4. Організація дозвілля дітей, розвиток їх творчих здібностей.     
     Послугами дитячої бібліотеки щорічно користується більше як 3000 користувачів: це учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та фахівці у галузі дитячого інформування.
     Фонд бібліотеки універсальний за змістом, нараховує 24300 примірників книг та більш як 20 назв періодичних видань, що дає змогу задовольнити найрізноманітніші запити користувачів.
     В бібліотеці працює колектив в складі 4-х фахівців, які працюють у постійному пошуку нових активних форм роботи, які б допомагали викликати в користувачів щоденну потребу в читанні.
     Свої послуги користувачам пропонують відділи:
     абонемент для учнів 1-4 класів;
     абонемент для учнів 5-9 класів;
     читальний зал.
     До послуг користувачів різних вікових категорій: дошкільників, дітей молодшого та cереднього шкільного віку, старшокласників та керівників дитячого читання на абонементах відкритий доступ до всіх видань, які кожен читач може взяти для користування додому. Користувачі отримують багато цікавої інформації через книжкові виставки на допомогу розширенню і поглибленню знань набутих в школі.
      Комфортно почувають себе юні користувачі в читальному залі. Де широко представлено історичну, науково-популярну, довідкову та художню літературу, найновіші періодичні видання. Тут можна одержати повну інформацію про творчі здобутки Дитячого зразкового фольклорного ансамблю «Маленькі бойки» та талановиту юнь Перегінська. Матеріали про них зібрані в папці та висвітлені на книжковій виставці.
     Сьогодні бібліотека має можливість працювати не тільки з традиційними бібліотечними ресурсами, а й з електронними, що значно розширює діапазон пошуку необхідної інформації. Користувачі мають можливість скористатися доступом до Інтернету.
 
Завітайте в дитячу бібліотеку
Тут вам завжди раді
 
Ми працюємо:
Щодня з 9.00 до 18.00
Субота з 10.00 до 17.00
Вихідний: неділя

Немає коментарів:

Дописати коментар