пʼятниця, 19 травня 2017 р.

День вишиванки у бібліотеці

      Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами.
     День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців.
    З нагоди цього дня працівники бібліотеки прийшли у вишиванках. І бібліотека розквітла різноманітними барвами традиційних та сучасних українських вишитих сорочок.
       У  бібліотеці  відбувся  захід – свято   вишиванки  «Ой яка ж ти гарна, сорочка вишивана!». під час якого  читачі  познайомились з   історією   вишиванки її  розмаїттям,  призначенням  та застосуванням в побуті а також про чарівні властивості орнаментів у  різних регіонах України, що символізує вишита сорочка, традиції вишивки української сорочки.

     Вишита сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, — бути оберегом, а вишиванка — це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код.
     "Бережи українське - носи вишиванку!" Ліна Костенко.

Немає коментарів:

Дописати коментар